מכתב מאת מר שבתאי לוויט, מנהל מרכזי מתדון ירושלים ואשדוד (באנגלית)


לאן לפנות, לאן לפנות, מי יכול לעזור לי לחשוב על ענייני ויחזיק בידי...
טרייסי היא מרכז נכסים מעולה לנוער בסיכון ומשפחותיהם בניווט מבוך השירותים המזדנמנים להם כיום. הן ברמה המקצועית והאישית, היא יכולה לשמש קשר מוצלח בן אתם, ילדיכם, הרשויות ושירותי הקהילה המתאימים לכם.

שרון ווס, MSW


טרייסי, את היית בין אלה שהצילו את החיים שלי. אני כל כך מכיר לך טובה על מה שעשית!"

אדם צעיר הממוכר לסמים ואלכוהול מעבר ל-7 שנים, אשר התחיל את המסע לחירות עם טרייסי


טרייסי עזרה לי ולבתי לשפר באופן משמעותי את מערכת היחסים שלנו, על ידי לימוד כשרונות תקשורת שעזרה לבתי להביע את הנושאים שלה ולהרגיש נוחה כאשר היא מתקשרת איתי באופן כן וישר. יש לה קשר מעולה עם בני נוער ואני ממליצה עליה בחום.

אמא של נערה צעירה


טרייסי שיפלי מפגינה חוש חזק של מציאות והבנת מערכות היחסים המסובכים בין ילדים והורים ובין צעירים ועולמם. אחרי שהתחלתי לעבוד עם טרייסי על שיקום היחסים שלי עם בני ובתי ועל יכולתי לעזור להם להתגבר על התנהגויות ודאגות קשות, התחלתי לראות שינוים בעמדות שלהם וגם של עצמי. טרייסי בעלת נסיון מקצועי ואמינות עצומים. היא עובדת עם ההורה והילד בנפרד עם סימפטיה וסבלנות, וממליצה על שינוים בכשרונות תקשורת ושפה, אורח חיים, תזונה ועניינים התנהגותיים כלליים בבית ובבית הספר.

אמא של שני בני נוער מאתגרים


טרייס עזרה לי ולאמא שלי להיות הרבה יותר פתוחות עם רגשותינו. אני מרגישה שהחיים שלי הרבה יותר מאורגנים ופחות מתוחים.

נערה בטיפול


עיינתי ביחסיה של טרייסי שיפלי עם ילדים, בני נוער ומבוגרים צעירים בהקשרים מגוונים. אני גם מודעת לנסיון האישי העצום שלה בהסגת שירותי רווחה עבור צערים במדינה זו. היא אישה בעלת ידע עמוק על כמה חזיתות, גם בטכניקה וביחסים בין-אישיים. ומה שיותר חשוב, היא מחוייבת ב-105% לעזור לצערים להתפתח ולשפר את מצבם בחיים.

יהודית פוזנר, PHD


לפרטים או לקבוע התייעצות ראשונית, צור קשר עם טרייסי ב-jerusalemteencounseling@gmail.com או 8918 810 054.

כל שיחות והתכתבות עם טרייסי נשמרות בסודיות.