תודה שבקרתם באתר שלי. אני עובדת עם אנשים שנאבקים עם התמכרויות שונות ובעיות התנהגותיות מרובות. יש לי ניסיון של מעל 25 שנים בתחום, בישראל ובארה"ב, עם התמחות בייעוץ לנוער ומשפחות. הרקע שלי בהערכה ויישום של תוכניות טיפול כולל היבטים רבים של פתרון בעיות יעיל בכל תחומי האתגר והסכסוך

השיטה שלי מקיפה, אני משתמשת בגישה הוליסטית. אני מספקת חינוך פסיכו-מקיף עבור הקליינטים שלי והקרובים שלהם. הבנת מחזור ההתמכרות ותהליכיה היא חיונית להתאוששות וקריטית עבור הקליינט, לא רק לשם ההבנה, אלא כדי להקל על "חזרה על דפוסים" ושינוי התנהגות. שינוי התנהגות כולל שינויים בקוגניציה, זיהוי "טריגרים" ודיאלוג פנימי.

לפרטים או לנהל התייעצות ראשונית,
צור קשר עם טרייסי
ב-jerusalemteencounseling@gmail.com
או 8918 810 054


אני מכירה לעומק את מערכת בריאות הנפש בישראל ומיומנת בהכנת הפניות חיצוניות מתאימות, אם יש צורך בכך.

הרקע שלי בתחום ההתמכרות התחיל בתחילת שנות ה-90, כאשר התחלתי לעבוד במרכז טיפול בפלורידה לבני נוער המכורים לסמים ואלכוהול. באותה תקופה הייתי אחת ממדריכי ההתמכרות הראשונים בארה"ב שלא היו מכורים לשעבר. עבדתי כמטפלת ראשית להתמכרות, מטפלת באומנות ומנהלת קבוצתית לתוכנית הקניית הידע להורים. מאוחר יותר שימשתי כיועצת ומטפלת באומנות ויצירה במרפאת המתדון בירושלים, שם עבדתי עם מכורים לסמים (בוגרים), במשך למעלה מעשר שנים.


יצרתי את פרויקט "סובר", המבוסס על אירועי מוסיקה, ללא אלכוהול וסמים, עבור בני נוער בירושלים. בנוסף, ייסדתי ונהלתי פרויקט התרבות "מלכת שבא" , למען בני העדה האתיופית. הפרויקט חינך בני נוער וילדים על תרבותם ומורשתם וסיפק להם את הביטחון העצמי שהם היו צריכים כדי להשתלב בצורה מוצלחת יותר בחברה הישראלית.

יש לי תואר ראשון והסמכה בהתמכרויות ועבריינות נוער. אל תהססו לפנות אלי לקבלת ייעוץ טלפוני חינם.

הקלק לקרוא את המאמרים על הורות נכונה שכתבו טרייסי ודר. יהודית פוזנר עבור הג'רוסלם פוסט, ועוד מאמרים מעוניינים.

כל שיחות והתכתבות עם טרייסי נשמרות בסודיות.